.

.

New
ПОТЕКЛО - (Мала Големина Резервирано Маса Знак - за Ресторани Направени од Иверица, Рамни Спакувани за Лесна Монтажа

ПОТЕКЛО - (Мала Големина Резервирано Маса Знак - за Ресторани Направени од Иверица, Рамни Спакувани за Лесна Монтажа

DEN 335.76

Тековен
Во продавницата

Се ЗАДРЖАНИ знак за ресторани, барови и кафулиња, големина околу 4.6" x 1.4".Рачно изработени од одржливо извори дрво во Обединетото Кралство.УНИКАТЕН слот заедно дизајн го прави знаците цврсти и издржливи.ЛАСЕРСКИ врежани букви гарантира никогаш да не се истроши.ПРИРОДНИ недовршени дрво ќе возраст убаво и продлабочување во бојата со текот на времето.Дрвени слот заедно Резервирано маса знак, совршен за секоја бар, ресторан, хотел или кафуле.Секој знак се состои од два панели од 0,1" иверица со дебелина ласерски врежани букви, кој никогаш нема да се носат.Знаците се дискретни, мерење 4.6" x 1.4" и направи одлична алтернатива за традиционалните пластични или метални сорти.Направени во Велика Британија од одржливо извори, еколошки бреза иверица.Ве молиме имајте предвид, како дрво е природен производ, бојата и жито на вашиот знак може да се разликува малку слики е прикажано погоре.Вашата резервирана знаци ќе бидат доставени како две одделни панели кои слот заедно.Некои горат оценки од процесот на производство може да биде видлива.Се препорачува за внатрешна употреба.Да се направи вашиот знак силна, два панели се дизајнирани да бидат многу тесни фитинг, ова може да бара нежно тропа заедно користење на чекан, и block.'.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди