.

.

New
EBLIKI Акрилик Знак Носителот - 4 x 6 Табела Врвот Знак Носителот Јасна-Ад Рамка. за Ресторани, Промоции, и Канцеларија Сет од 2

EBLIKI Акрилик Знак Носителот - 4 x 6 Табела Врвот Знак Носителот Јасна-Ад Рамка. за Ресторани, Промоции, и Канцеларија

DEN 143.76

Тековен
Во продавницата

Стабилна триаголен база, ова акрилик рамка може да застане цврсто на табелата, двете страни може да бидат прикажани.Рекорд и да ги замрзне сите вашите прекрасни и незаборавни моменти на ова акрилик рамка засекогаш.Прикажување на скапоцени меморија на вашата свадба забава, роденден, или било каде сакате.Направени од високо-квалитет акрил, трајни, и лесно да се чисти, тоа изгледа многу транспарентен и јасно ја покажува вашата menu/брошура; ова десктоп слика рамка е исто така се користи од високо-квалитет акрил, не се кршливи, евтина пластика.Изграден со 4mm дебели Sliver bolder и вертикална стојат, тоа е цврста и стабилна во портрет позиции на табелата.ШИРОКО се КОРИСТИ - Совршени за прикажување фотографија, постер, брошура, мени, распоред, децата уметност, листата, слика, реклама, и броеви карта на свадба маса, дом, канцеларија, продавница, ресторан, црква, болница тоалетот, и училиште.Ова акрилик фото рамка, убава и мал, лесен за носење, може да ги задоволи вашите потреби за различни прикажува, како одличен начин да се постави маса на важни денови. 100% ГАРАНЦИЈА - Niubee гаранции 30 дена' пари назад и 1-годишна гаранција за квалитет. 24 часа инстант одговор од страна на Порака, безгрижно услуга.СУПЕРИОРЕН MATERIALMade од Lucite акрилик (никогаш не полистирен), овие menu (мени) и фото рамки се обезбеди чувствувате јасност и не ќе жолта или пак кршливи, дури и кога се користи на отворено.Овие екранот стои остане ултра-јасни и силни години.Плус тие се природно BPA-free!ТОП-QUALITYYou може да се избере мало полистирен држачот...или можете да им даде на вашата презентација на квалитет што ја заслужува со избирање дебел, силен, јасен, и полиран акрилик display — Елитен Екранот!Можно користи : Трајни и елегантен екранот за вашиот ресторан или кафе menu Elegant свадба или официјалниот настан табела holders Professional прикажува за следната конференција, tradeshow, или фестивал/market Table место картичка holders Photo рамки за tabletops кои се јасни и simple Impress вашите гости, зголемување на продажбата, подобрување на вашиот дисплеј!*** ДВЕ ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА ***.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди