.

.

New
YKHB Нерѓосувачки Челик Тежина Плоча,2 Инчен Barbell Плоча,Мулти-Функција Зафат Плоча,Кревање Клеча Фитнес Опрема (Големина : 25kg/55lbs1)

YKHB Нерѓосувачки Челик Тежина Плоча,2 Инчен Barbell Плоча,Мулти-Функција Зафат Плоча,Кревање Клеча Фитнес Опрема (Големина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Постојат различни големини за да изберете од : 10kg, 15kg, 20 кг, 25kg.Со различна тежина, плочи, на тежина може да се прилагоди слободно да ги исполни вашите различни мускулите на потребите за обука.Висок-квалитет barbell плоча, заштита на животната средина, канализација, внатрешни солидна леано железо технологија, набитост и издржливост.На метал тока е непречено натоварена и истоварена, носат-отпорни, и потрајни, и нема да предизвика носат поради повтори демонтажа на barbell.Сила за обука, кревање и кои клечат, повеќе методи за обука, една спортска опрема, повеќекратна употреба.Име на производ : Barbell plate Style : 10kg/22lbs*1, 15kg/33lbs*1, 20 кг/44lbs*1, 25kg/55lbs*1 Dimensions (дијаметар x дебелина) : 10kg/22lbs : 25.3*3.85 cm/9.9*1.5in15kg/33lbs : 29.4*3.85 cm/11.5*1.5in20kg/44lbs : 33*3.85 cm/13*1.5in25kg/55lbs : 36.3*3.85 cm/14.3*1.5 inquantity : 1 Material : Нерѓосувачки steel Purpose : фитнес equipment Function : мускулна training Applicable луѓе : сите people Welcome до нашата продавница, ние сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи во било кое време.белешки : 1. Сите наши производи се направени во вид.Поради разликата помеѓу снимањето на светлина и го следат, мала хроматска аберација е нормално.2. Поради различни мерење алатки и мерни методи, тоа е нормално за големината на податоците да има грешка на 1-3cm.Ви благодариме за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди