.

.

New
Уникатен Индустрии Црна /U Polka Точка Хартиените Салфети, 16ct

Уникатен Индустрии Црна /U Polka Точка Хартиените Салфети, 16ct

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пакет од 16 Црна Polka Точка Партија Салфетки.Црна Polka Точка Ручек Салфетки мерка 6.5" x 6.5".Идеален за роденден, ноќта на Вештерките партија, новогодишната ноќ партија, ангажман партија, или дипломирањето партија.Служи вкусна партија цена, со овие хартиените салфети или се одвиваат под хартија плочи за креативен место на поставување.Се координираат со други црна партија материјали и партија садови.Донесе некои забава на партијата табела со овие Црни Polka Точка Партија Салфетки.Оставете оџакот на овие 2-ply хартиените салфети се излезе на грицки на маса да им даде вкусни третира и вкусни јадења pop на боја.Или, обидете се со виткање нив и да остават еден на секое место на поставување околу ручек табела за да се донесат некои боја на оброк екранот.Овие печатени салфети се исто така одлична за завиткување околу пластични садови и потоа врзување со лента да се создаде супер стилски и лесен-за-земи сребрениот тркалаат-ups-от.Со забава и смела шема, овие лица салфетки ќе се направи една симпатична прилог на било роденден, дипломирањето партија, или новогодишната забава.Тие, исто така може да биде комбинирана со солидна партија црвено материјали за бубамара на тематските партија или бебе туш.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди