.

.

New
Расположливиот Партија Плочи - Dinomite! Диносаурусите - 18 Брои - Совршен за Летните Партии

Расположливиот Партија Плочи - Dinomite! Диносаурусите - 18 Брои - Совршен за Летните Партии

DEN 143.76

Тековен
Во продавницата

Партија плочи за тематските страни!.Шарени диносаурус модел со "Dinomite!" текст.Секоја плоча мерки 8.75 инчи во дијаметар. 18 по ред.За еднократна употреба за лесно расчистување.Донесе забава и функцијата на вашиот настан со овие весели и шарени за еднократна употреба плочи.Идеален за семејни излети, партии, cookouts, заедница настани, и повеќе. 18 плочи по ред.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди