.

.

New
JOEDOT 10PCS/МНОГУ Мулти-Обоени Диск за Еднократна употреба Плочи Торта Хартија Пан DIY Декорација за Деца Роденден Свадба Садови Снабдување (Црвена Роза В)

JOEDOT 10PCS/МНОГУ Мулти-Обоени Диск за Еднократна употреба Плочи Торта Хартија Пан DIY Декорација за Деца Роденден Свадба

DEN 564.00

Тековен
Во продавницата

Расположливиот Плочи. 10 PCS/МНОГУ Мулти-Обоени Диск за Еднократна употреба Плочи Торта Хартија Пан DIY Декорација за Деца Роденден Свадба Садови Снабдување Спецификација 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Хартија Плоча : 10pcs Првенство : 10pcs Сет : 10pcs плоча+10pcs Купот на Потекло : CN(Потекло)за Еднократна употреба Садови Тип : за Еднократна употреба Platesis_customized : Yes Occasion : Свадба & Engagement Occasion : Крштевка & Baptism Occasion : Свети Патрик е Day Occasion : Гран Event Occasion : Роденден Party Occasion : Деца Day Occasion : Назад Кон School Occasion : Кинеската Нова Year Occasion : THANKSGIVINGOccasion : party Occasion : Christmas Occasion : Halloween Occasion : Easter Occasion : Нови Year Occasion : Graduation Pattern : Цврсти Color Type на Големо : no Model Број : Хартија Плоча Cup Material : Cowhide paper Set Тип : нема.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди