.

.

New
200Ct 9 Бел Круг Хартија Плочи Лесен Партија Dinnerware Садови Партија

200Ct 9 Бел Круг Хартија Плочи Лесен Партија Dinnerware Садови Партија

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака. 200 Ст 9" Бел Круг Хартија Плочи за Еднократна употреба Партија Dinnerware Еко Пријателски Прифатлива бела соголени хартија плочи.Лесен дизајн им овозможува на плочи да се користи за повеќе намени.Карактеристики : Соголени хартија плочи Лесен Дијаметар : 9.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди