.

.

New
за Dell Chromebook 11 3120 Тастатура Маска, Силикони Тастатура Кожата за Dell Chromebook 13 3380, Dell Chromebook 11 3100 3180 3189 5190 3181 C3181 P22T,Dell Chromebook Додатоци(Нане+Јасно)

за Dell Chromebook 11 3120 Тастатура Маска, Силикони Тастатура Кожата за Dell Chromebook 13 3380, Dell Chromebook 11 3100

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Compatiblity】Совршено се вклопуваат Dell Chromebook 11 3100, Dell Chromebook Само 11,6 3180 3120 3189 3181 C3181 5190 P22 T 2017-2019, Dell Chromebook 13 3380 Тастатура Капак.Ве молиме проверете со вашиот уред број на моделот пред да се одржи вашата цел. 【Ултра Тенок и Висок Квалитет на Тастатурата Покрие】Супер мек силикон, допрете мазна и удобно, ултра тенки нема да му наштети на екранот и го направи полесно за пишување. 【Совршено се Вклопуваат и Специјален Дизајн】На секое копче на тастатурата поклопецот е специјално обликувани, произведени на највисок квалитет на располагање.Тоа ја намалува бучавата за да се избегне потенцијално непријатно ако сте на пишување во тивко место. 【Лесно да се Примени и да ги Отстрани】тастатурата поклопецот е флексибилни и издржливи.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, целосно да се перат и еднократно.Да се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, течност истури (кафе/пиво/млеко), внесете го носат, contaminates и повеќе. 【Се купи Со Удобноста На Ум】Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или не се задоволни со тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им помогне на вашиот реши тоа.Тастатурата ги Покрие Компатибилен со : . ✓ Dell Chromebook 3100 само 11,6 инчи. ✓Dell Chromebook 3180 само 11,6 инчи. ✓Dell Chromebook 3189 само 11,6 инчи. ✓Dell Chromebook 3181 само 11,6 инчи. ✓Dell Chromebook 5190 само 11,6 инчи. ✔Dell Chromebook 3380 13.3 инчен.НЕ се Компатибилни со:. ✔Dell Inspiron и географска Ширина Серија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди