.

.

New
Kuzy Компатибилен со MacBook Pro Тастатура Покрие со Допир Бар за 13 и 15 инчи 2018 2019 2017 Apple Модел A2159, A1989, A1990, A1706, A1707 Силиконска Кожа Заштитник, Транспарентни и Јасни

Kuzy Компатибилен со MacBook Pro Тастатура Покрие со Допир Бар за 13 и 15 инчи 2018 2019 2017 Apple Модел A2159, A1989,

DEN 238.80

Тековен
Во продавницата

Совршено се вклопува Постара Верзија на Mac Book Pro Тастатура Капак и се Дизајнирани за вашиот Mac Book Pro 13 инчен A2159, A1989, A1706 и Mac Book Pro 15 инчен A1990, A1707 со Touch Bar Ослободување 2019, 2018, 2017, 2016 година. Тастатура на Кожата се конструирани да се вклопи удобно врз низок профил тастатура.Вашата Тастатура ќе Изгледа Одлично со Kuzy!.Најдобри Тастатура Покрие Заштитник Функционалност.Ние вработени најдобар индустриски стандарди во оваа Mac Book Pro тастатура капак.Високо Еластична Силикон.Се чувствуваат тастатурата кога ќе го тип без да се жртвува ефикасна заштита.Секое копче е индивидуално притисне на јасно силикони за долготраен професионален изглед.Многу Тенки Капак и Останува во Место.Тоа е Лесно да се Чисти и обезбедува целосна заштита за вашиот Mac Book тастатура против масло, маст, прашина, нечистотија, и spills, копче носат и повеќе.Тоа е добра причина да се заштити вашата инвестиција.Оваа тастатура покрие заштитни мерки Mac Book Pro од оштетување, па вашиот Mac останува добра како нов повеќе!. 100% Задоволството Загарантирана со Kuzy или вашите пари назад.Ако се уште не се задоволни со работата на Kuzy Mac Book Pro Тастатура Покрие едноставно контактирајте не и ние ќе ви ги даде надоместок.Надградба на вашиот Apple Mac Book Pro Тастатура со Kuzy..Кликнете "Додај во Кошничката" или "Купи Сега" Денес!.Mac Book Pro Тастатура Покрие Компатибилен Само со Постара Верзија на Mac Book Pro Модели A2159, A1989, A1706 MUHN2 LL/A, MUHQ2 LL/A, MUHP2 LL/A, MUHR2 LL/A, MV962 LL/A, MV992 LL/A, MV972 LL/A, MV9 A2 LL/A, MR9 Q2 LL/A, MR9 R2 LL/A, MPXV2 LL/A, MPXX2 LL/A, MPXW2 LL/A, MPXY2 LL/A, MNQF2 LL/A, MNQG2 LL/A, MLH12 LL/A, MLVP2 LL/а и Про 15 инчен A1990, A1707 MV902 LL/А, MV922 LL/A, MV912 LL/A, MV932 LL/A, MR932 LL/A, MR942 LL/A, MPTR2 LL/A, MPTU2 LL/A, MPTT2 LL/A, MPTV2 LL/A, MLH32 LL/A, MLW72 LL/A, MLH42 LL/A, MLW82 LL/А.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди