.

.

New
Fanimation GlideAire 52 инчен Внатрешна/Надворешна Тавански Вентилатор со Брусен Никел, Ножеви

Fanimation GlideAire 52 инчен Внатрешна/Надворешна Тавански Вентилатор со Брусен Никел, Ножеви

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .DC мотор со обратна прекинувач, променлива фан брзини, лесна контрола, sleep timer, дом далеку, свеж воздух.Сет на (3) 52 инчен Влажна Оценет Црна или Бранеа Никел ножеви вклучени.Компатибилен со повеќето паметни дома уреди (потребни контроли се продава одделно). 5876 CFM на Високо.ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА најефикасен 2020 година. TR205 рачни далечински со CR2032 батерии вклучени.Glide Aire од fanimation има современ дизајн и користи најнова технологија.fan Sync Bluetooth е вклучена со купување и Glide Aire Wi Fi е компатибилен со купување на изборен контрола.Оваа влажна оценет љубител е на располагање во три заврши комбинации и доаѓа со 31 брзина DC мотор. *Влажна Оценет за внатрешна или надворешна употреба *Може да се контролира со користење на Fanimation bluetooth fan Sync стан *Реверзибилна струење за мулти-сезона употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди