.

.

New
Ловец Фан 52 инчен Современа Благородна Бронза Затворен Тавански Вентилатор со Светлина, за Полнење и Далечински Управувач (Продолжува)

Ловец Фан 52 инчен Современа Благородна Бронза Затворен Тавански Вентилатор со Светлина, за Полнење и Далечински Управувач

DEN 3066.96

Тековен
Во продавницата

Благородна Бронза заврши со 5 Barnwood / Сива Орев реверзибилна ножеви вклучени.Вклучува 2 9 W енергетски ефикасни, dimmable LED светилки за да и се даде контрола на средината во вашиот простор.Вклучува Интегриран светлина комплет со Насликани Случаи Бело стакло.Вклучува 2" и 3" downrods да се обезбеди соодветно растојание од плафон и оптимизација на воздухот движење на вашиот склопот на сечилото висина. 13 степен на ножот теренот оптимизиран за да се обезбеди идеална воздух движење, а максималните перформанси.Реверзибилна 3-брзина Whisper Wind мотор испорачува ултра-моќен воздух движење со шепот-тивка перформанси, па ќе го добиете ладење моќ сакате без бучава не.Модерниот затворен тавански вентилатор со светлина, карактеристики на пре-инсталиран далечински примачот за лесна инсталација и поедноставно жици.Користете вклучени рачни далечинскиот управувач за да се прилагоди на 4-брзина Whisper Wind моторни и dimmable LED светилки.Со 52-инчен сечилото век, овој голем тавански вентилатор е совршено се вклопуваат во спални соби, дневни соби, и бонус соби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди