.

.

New
Emerson CF315CO72ORB Kathy Ireland Дома Lindbergh Еко 72 Инчен Тавански Вентилатор LED Осветлување Тела со 6-Брзински Ѕид Контрола и 3 Извајани Дрво Ножеви, Масло Протри Бронза

Emerson CF315CO72ORB Kathy Ireland Дома Lindbergh Еко 72 Инчен Тавански Вентилатор LED Осветлување Тела со 6-Брзински Ѕид

DEN 1293.84

Тековен
Во продавницата

State-of-the-art Eco Motor е енергетски ефикасен и ќе трае повеќе тивко, ефикасно и постудена од стандард тавански вентилатор мотори.Интегрирани dimmable LED светло тела за максимум перформанси и енергетска ефикасност со Загрози-Отпорни Опал Мат Нијанса. 72 инчен сечилото span со 3 Извајани Цврсто Дрво Кафе Ножеви.Вклучува 6-Брзински Ѕид Контрола со Крошна Планината Приемник.Тела Крај : Масло Протри Бронза.Големина : 72 Инчен | Боја : Масло-протри Бронза.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди