.

.

New
Бебе Teether Играчка, Силикони Бебе Teether, за Новороденче Години

Бебе Teether Играчка, Силикони Бебе Teether, за Новороденче Години

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Симпатична жирафа моделирање привлекува бебето внимание, промовирање на визуелни развој.Усвојува храна одделение силиконски, и не-токсични, BPA free, мека и еластична.Доаѓа со прашина-доказ за складирање кутија за удобно носење, чување играчка чисти и санитарни.Висока температура отпор, солза-доказ и трајни, не е лесно да се деформира.Меки силиконски teether нема да наштети на бебето, ефикасно олеснување на непријатност на бебето непцата.Опис : Сте во потрага за безбедна и убава џвакање играчка за вашата прекрасна бебе?Па, тогаш да се добие оваа храна одделение силиконски teether и вашето бебе ќе се допаѓа!Карактеристики : Донесува храна одделение силиконски, и не-токсични, BPA free, мека и еластична.Висока температура отпор, солза-доказ и трајни, не е лесно да се деформира.Симпатична жирафа моделирање привлекува бебето внимание, промовирање на визуелни развој.Меки силиконски нема да наштети на бебето, ефикасно олеснување на непријатност на бебето непцата.Доаѓа со прашина-доказ за складирање кутија за удобно носење, чување играчка чисти и санитарни.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Silicone Color : Yellow Size : прибл. 8*13*5cm/3.15*5.12*1.97 in Weight : прибл. 112g Package се Вклучени : 1 * Бебе Teether Toy Note : 1. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.2. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди