.

.

New
Нов Празен Airless Козметички Сад – Најдобар Refillable Сад за Креми, Гелови & Лосиони - Течење Доказ BPA FREE Преносни Патување Големина Сад, TSA Одобрени - Најдобар Крем Тегла (1.7

Нов Празен Airless Козметички Сад – Најдобар Refillable Сад за Креми, Гелови & Лосиони - Течење Доказ BPA FREE Преносни

DEN 360.00

Тековен
Во продавницата

Лесно да се Примени во 1 Минута или Помалку.Види Резултати во 30 Дена.Вклучува *Бонус Подароци* за да Пратите Eyelash Раст.во дијаметар – Лесни - BPA Free, TSA Авиокомпанија Одобрени.висина и 1.висина и 1.AIRLESS КОЗМЕТИЧКИ САД НАПРАВЕН ВО САД : 1. 11 mm (Руменило Четки).Не би да се чувствуваат посигурни со обновена, светли кожата дека има природен жив изглед и младешки сјај?.Ние нудиме Без Проблеми 90-Ден 100% Наплата .Висок квалитет на јасни акрилик пластика, течење-доказ и shatterproof.Висок квалитет на јасни акрилик пластика, течење-доказ и shatterproof.AIRLESS ПРИДОБИВКИ : Минимизира отпад - Нема повеќе да се притисне цевка - Нема повеќе прсти во нега на кожата производи - Мазна испорака и повеќе точни доза на формули - Многу Лесно да се пополни.во дијаметар,НАПРАВЕНИ ВО САД,Лесни & Shockproof.висина и 1.СОВРШЕН ДИСПЕНЗЕРОТ ЗА нега на кожата производи како што се : фондации, серуми, креми, лосиони, moisturizers или DIY производи за нега на кожата.Може да се Користи Додека се Носат Контактни Леќи. На 90-ДЕН 100% Наплата .оз тегла со Транспарентни Капа, Јасно Тело, Сјајна Сребрена Јака.во дијаметар – Лесни - BPA Free, TSA Авиокомпанија Одобрени.оз тегла со Транспарентни Капа, Јасно Тело, Сјајна Сребрена Јака.AIRLESS КОЗМЕТИЧКИ САД НАПРАВЕН ВО САД : 1.Ние нудиме Без Проблеми 90-Ден 100% Наплата .Размисли за тоа како прекрасен тоа ќе биде да ги зачувате на козметички производи, бидејќи само вашата кожа веќе изгледа толку голема.AIRLESS ПРИДОБИВКИ : Минимизира отпад - Нема повеќе да се притисне цевка - Нема повеќе прсти во нега на кожата производи - Мазна испорака и повеќе точни доза на формули - Многу Лесно да се пополни.Едната Страна има Четка за Вашите Трепки И Другата Страна има Четка за Веѓите.НОВИ AIRLESS КОЗМЕТИЧКИ САД : Одржува рок на траење спречување на нега на кожата производи што доаѓаат во контакт со бактериите и загадувањето.Природно-Формулирани & Органски Изработени. ? AIRLESS ПУМПА ТЕГЛА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ? воздушна пумпа тегла мора да биде исполнет со саканата нега на кожата производ до врвот на друг начин пумпа, нема да работи.Откако теглата е полна, притиснете неколку пати за да се отстрани вишокот на воздух.во дијаметар – Лесни - BPA Free, TSA Авиокомпанија Одобрени.Нозете на врана.Две Applicators за Крајна Прецизност & Хигиена.ВИСОК КВАЛИТЕТ AIRLESS ФАРМАЦЕВТ – НЕМА ПОТРЕБА ЗА ЦЕВКА -100% BPA Free & TSA Авиокомпанија Одобрени.Цевка Обезбедува Околу 90 Апликации Кога Се Користи Како Режисер.Висок квалитет на јасни акрилик пластика, течење-доказ и shatterproof СОВРШЕН КОЗМЕТИЧКИ САД ЗА : Фондации, креми, лосиони, moisturizers или DIY производи за нега на кожата AIRLESS ПРИДОБИВКИ : Минимизира отпад - Нема повеќе да се притисне цевка - Нема повеќе прсти во нега на кожата производи - Мазна испорака и повеќе точни доза на формули - Многу Лесно да се пополни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди