.

.

New
INSOLKIDON Компатибилен со Sony XZ Премиум Случај КОМПЈУТЕР Хард Задниот Капак на Телефонот Школка за заштита Заштита Не се Лизга Scratchproof Заштитни случај (Розева)

INSOLKIDON Компатибилен со Sony XZ Премиум Случај КОМПЈУТЕР Хард Задниот Капак на Телефонот Школка за заштита Заштита Не

DEN 311.76

Тековен
Во продавницата

100% Сосема нов и Врвен Квалитет со Ниска Цена.Нечистотија-доказ, shatterproof, и анти-нула материјал,да ги задржи вашиот телефон безбедно,заштита од гребење.Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн.Мала тежина и издржливи.Лесно да го вметнете и отстраните.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди