.

.

New
Шарени Мобилен Телефон Рака На Срце Beaded Телефон Шарм Телефон Украси Мобилен Телефон Lanyard Акрилик Мушка Мобилен Телефон Синџир(Срце-Црна)

Шарени Мобилен Телефон Рака На Срце Beaded Телефон Шарм Телефон Украси Мобилен Телефон Lanyard Акрилик Мушка Мобилен Телефон

DEN 76.08

Тековен
Во продавницата

Големина : 305cm/70cm.Тежина : околу 10g/18g.Материјал : Акрил.Количина : 1 Pcs.Пакет содржи : 1*Мобилен Телефон Рака.Тежина : околу 10g/18g Quantity : 1 Pcs Size : 305cm/70cm Material : Acrylic Package вклучуваат : 1*Мобилен Телефон Strap Warm Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди