.

.

New
Бебе се Мијат и Шампон 2 во 1, Една точка (Нова Верзија)

Бебе се Мијат и Шампон 2 во 1, Една точка (Нова Верзија)

DEN 311.76

Тековен
Во продавницата

Aquaphor Бебе се Мијат и Шампон е 2 во 1 решение формулиран за слатки моменти на бебето бања време.Екстра лесна солза-слободен формула е клинички докажано да биде пријател на бебето кожата и скалпот.Формулиран со Камилица суштината и Provitamin Б5 да се смири и да ги очисти бебето кожата и косата, без сушење или иритирачки.Доаѓа со пумпа за диспензерот за практично една рака употреба.Конзерванс и мирис слободен; специјално дизајнирани за вашето бебе е чувствителна кожа.Педијатар Препорачува : База на Pro Voice Истражување, Може да се 1, 2018 до 30 април 2019.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди