.

.

New
В. К. Bigelow Село Мироварец Тело Чистење (Еукалиптус)

В. К. Bigelow Село Мироварец Тело Чистење (Еукалиптус)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Освежување & богат хидратантен-пенење тело чистење збогатен со подигнување Масло од Еукалиптус.Луксузен тело измијте се обезбедува богата, крем пенливата додека нежно чистење на кожата.Формулиран со хидратантен натриум СПС (природно humectant што привлекува влагата на кожата) и смирувачки алое вера за да им помогне кожата да одржат совршен влага рамнотежа.Чистење, подигнување Еукалиптус мирис.Направени во САД и никогаш не се тестираат врз животни, 10 fl.мл / 295 ml.Нема. 1950 година. Нашиот брз-пенење формула освежува и чисти за здрав изглед на кожата.Нашите uplifting чистење остава кожата со чувство на чиста, освежен и лесно миризливи со uplifting и чисти Еукалиптус мирис.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди