.

.

New
Biodegradable Тело Сјајот Сет од Шест (6) бои (30G) Буци Виножито тело, лице, коса еко сјај, со Универзално Душата, Розева боја, Златна, Зелена, Сина, Пурпурна и Сребро (Вегетари?

Biodegradable Тело Сјајот Сет од Шест (6) бои (30G) Буци Виножито тело, лице, коса еко сјај, со Универзално Душата, Розева

DEN 623.76

Тековен
Во продавницата

✮ УНИВЕРЗАЛНА ДУШАТА АВАНТУРА СТЕК - Фрли овој сет сјајот во вашата торба и да си ОДАТ.Авантура чека.Совршен за патување, музички фестивали, шминка колекции, face & body сликарство колекции и секојдневниот занаети.Каде и сјајот љубители оди, овој компактен пластовидно сет ќе следат. ✮ ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ ЗАВЕРЕНА КОЗМЕТИЧКИ BIOGLITTER - Безбедно за лице, тело, коса и занаети! Помек на вашата кожа од традиционалните МИЛЕНИЧЕ пластичен сјај.Совршен за сјај шминка, сјајот занаети, сјајот тетоважи, деца светкавиот лигите итн.Лесно се меша со Алое гел за природни, безбеден начин да се примени на кожата. ✮ ПЛАСТОВИДНО ТЕГЛИ СЈАЈОТ SET - Вклучува 6 БОИ, 5 ГРАМА/БОЈА - 30 G Вкупно 100% BIOGLITTER.Бои вклучуваат : Буци мешавина СРЕБРО, Буци мешавина на ЗЛАТО, Буци мешавина РОЗОВА, Буци мешавина ВИОЛЕТОВО/СИНО, Буци мешавина СИНА, Фини зрна ЕМЕРАЛД ЗЕЛЕНА. ✮ ОКЕАНОТ БЕЗБЕДНО - Направени со растителни целулоза потекнуваат од одржливо шумски еукалиптус дрвја.Compostable и сертифициран за био се деградира во отпадната вода.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА и без СУРОВОСТ. ✮ НАПРАВЕНИ ВО велика БРИТАНИЈА - првата и единствена сертифицирана Bioglitter. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако за било која причина, не апсолутно љубов на вашиот УНИВЕРЗАЛНА ДУШАТА цел, едноставно се врати, а ние ќе рефундирање на секој денар (или да испратите некоја замена, ако постои проблем).Пластовидно еко сјајот во собата.Сјај во сите бои на виножитото.Носете ја на вашето лице, коса и тело.Супер буци розова боја, златна, зелена, сина, пурпурна се вклопуваат, сребро и фини зрна зелена.Дизајниран и собра во Лос Анџелес, калифорнија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди