.

.

New
6.8 оз Навлажнувачки Тело Магла Парфем за Жени убав ден за вас Yardley Bluebell & Слатка Грашок Парфем Од Yardley Лондон Навлажнувачки Тело Магла ︴Удобно мирис︴

6.8 оз Навлажнувачки Тело Магла Парфем за Жени убав ден за вас Yardley Bluebell & Слатка Грашок Парфем Од Yardley Лондон

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

︴6.8 оз Навлажнувачки Тело Магла Парфем за Жени убав ден за вас Yardley Bluebell & Слатка Грашок Парфем Од Yardley Лондон Навлажнувачки Тело Магла. ︴Мирис на парфем е нашиот стил од внатре кон надвор. ︴Удобно мирис︴Yardley Bluebell & Слатка Грашок Парфем од Yardley Лондон, Точно seductiveness често доаѓа во суптилна форма која е тешко да се одолее.Yardley bluebell & слатка грашок со yardley лондон опфаќа дека мистериозен sultriness со подигнување уште топло и дејствија комбинација на женски белешки.Тоа се отвора со свежи и овошен излив на бергамот, лимон и cassis акорди.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди