.

.

New
GT Стил 57125 Shadeblade Заден Прозорец Deflector Чад 1 компјутер. Shadeblade Заден Прозорец Deflector

GT Стил 57125 Shadeblade Заден Прозорец Deflector Чад 1 компјутер. Shadeblade Заден Прозорец Deflector

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

GT Стил 57125 Shadeblade Заден Прозорец Deflector; Цигари; 1 компјутер.;.GT Стил. 57125. Гаранција : Yes.Фабрички изглед без дупки, да вежба и да не хардвер потребни.Направени на армирано Composolite акрилик дека е Чад во боја.Овие GT Стил Shadeblade прозорец воздух deflectors се дизајнирани да се донесе на воздухот надолу низ задното стакло, намалување на дожд, прав, и патот валкано израстоци.Тие се изработени од композитни материјали и имаат црн чад се заврши за уникатен изглед.GT Стил Shadeblade прозорец воздух deflectors, исто така, обезбедуваат сенка на кабината внатрешни работи и за намалување на светлата отсјај во текот на ноќта.Ограничен доживотна гаранција.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди