.

.

New
DEE ЗИ DZ 373513 Nerf Чекори

DEE ЗИ DZ 373513 Nerf Чекори

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Полиран Не ' Рѓосувачки Челик Заврши.Моделирана Пластична Чекор Влошки.Прав Обложен Челик Протези.Обичај се Вклопуваат Апликации Обезбедува Брза и Лесна Инсталација.Не Вежба Потребни за Лесна Инсталација.Dee Зи Nerf Чекори - На тубуларна страна чекор за вашето возило.Изградена од полиран не ' рѓосувачки челик. 3" круг дизајн нуди суптилни чекор.Моделирана пластична чекор влошки обезбеди не-пропадна повлекува области.Обичај се вклопуваат bracing е скриен со 90-степен цевка се наведнува и се обложени да помогне во спречување на ' рѓа.На сите хардверски вклучени - без дупчење потребно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди