.

.

New
COOFANDY Мажите Тренингот Резервоарот Врвот 2 Пакет Фитнес и боди билдинг Ракави Мускулите Т Кошули

COOFANDY Мажите Тренингот Резервоарот Врвот 2 Пакет Фитнес и боди билдинг Ракави Мускулите Т Кошули

DEN 407.76

Тековен
Во продавницата

95%polyester5%spandex.На cot исклучете ја отворите страната дизајн за прикажување на вашите мускули и овозможувајќи поголема мобилност на вашиот bodybuilding, тренингот, фитнес, трчање, дигање, фитнес тренинг. Нормално хемиско Чистење. Рака мие максимална температура 40℃; 2.Мека, Дише, Удобно, Лесни, Кожата-пријателски, Пот-абсорбента,.COOFANDY Mens тренингот резервоарот има пространа, атлетик намали и контролира пот.Мажите мускулите фитнес резервоарот врвот со големи исечена рака дупки, кои ќе се ослободи повеќе простор за вашата силна и мускулесто тело.Не Кајгана.Овие Резервоарот на врвот направени од 4-начин се водат материјал овозможи да се движи подобро во секој поглед.Дише, влага-wicking, ти ги ладно, суво и удобно за време на вашиот тренингот.Карактеристики отсечени се отвори страна, подели полите, околу врат, солидна боја, засилен крои, премиум ткаенина обезбедува максимална издржливост.Адвокатско 2 пакет тренингот резервоарот блузи, околу Врат, без Ракави Мускулите Т, Лабава Одговара, Солидна боја.Им овозможува на вашиот оружје да се движат многу полесно.Железо најмногу единствена плоча температура од 110℃; 5.неговиот најдобар дизајн за прикажување на вашите мускули и погоден за боди билдинг, тренингот, салата, обука и други спортови.Мускулите се Отсечени Кошула мажите bodybuilding резервоарот врвот имаат големи рака дупки да те направи обука, без ограничувања, пример unencumbered вежбање и кревање. Капе рамен сушење во сенка; 4.Лабава стил и подели во полите дава голема слобода при интензивно вежбање.Исто така погодна за одмор прилики како на плажа, базен, скара средби, работа во градината.Мека, Дише, Удобно, Лесни, Кожата-пријателски, Пот-абсорбента,Адвокатско 2 пакет тренингот резервоарот блузи, околу Врат, без Ракави Мускулите Т, Лабава Одговара, Солидна боја.Располагање со мулти-бои, соодветни за Спортски, Тренингот, Фитнес, Крстот се Вклопуваат, и неформални прилики.Тоа покажува исклучите вашиот мускулите и прави да изгледаат привлечни, го подобрува дишете лесно и суши брзо.Карактеристики : .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди