.

.

New
Тетоважа алатка Тетоважа Кертриџ Игли Магнум Медиум Коси 0.35 mm 1205m1 1207m1 1209m1 1211m1 1213m1 1215m1 5m1 7m1 15m1 13m1 9m1 (Големина : 1207M1)

Тетоважа алатка Тетоважа Кертриџ Игли Магнум Медиум Коси 0.35 mm 1205m1 1207m1 1209m1 1211m1 1213m1 1215m1 5m1 7m1 15m1

DEN 770.40

Тековен
Во продавницата

1.Безбедност мембрана внатре во системот. 2.Светлината јасни бои совет тело-подобра видливост. 3.Низок профил, домување&betterinkflow&shapedonthe внатре. 4.Точно одговара за игла групи во секое време. 5.Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми. -100% за еднакви можности Гас Sterilized и поединечно пакувани.-Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик.-Медицински степен на пластични совети.-20 Игли по кутијата.-Компатибилен со СИТЕ кертриџ систем машини и костец.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди