.

.

New
Coolie Делница Ајкула Залак Coolie (2 Парчиња)

Coolie Делница Ајкула Залак Coolie (2 Парчиња)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Реално кул ајкула дизајн, Coolie Делница ексклузивен објект.Изграден за редовни (традиционалните) size 12 оз лименки.Целосна дното со пропустливи дупка за лесно може да се влез/отстранување.Помага во спречување на површината штета од ограничување на кондензација со ограничување кондензација.Изолирани за да ги задржи пијалаци постудено подолго и рацете за да се исуши.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди