.

.

New
xigua денот на Благодарноста Жетвата Gnome Изолирани Шише за Вода 22oz со Слама Капакот од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Првенство Leakproof Термички Шишиња за Спорт Задржи Лад?

xigua денот на Благодарноста Жетвата Gnome Изолирани Шише за Вода 22oz со Слама Капакот од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум

DEN 943.20

Тековен
Во продавницата

[BPA-free Изолација Материјал] : Ова шише за вода беше направен од врвен квалитет на храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик.Со здрав ѕид вакуум-изолирани дизајн, изолирани спорт шише може да се задржи водата (над 45℃) топло за 10 часа (или задржи водата над 65℃ за 6 часа).Течење доказ и Лесно да се чисти. [Трајни Слама Капак] : нерѓосувачки челик изолирани шише со трајни слама, направени од полиетилен, висока температура отпор, безбедноста и здравите.Практична спорт шише има издувен вентил, кој може да циркулира воздухот и одржување на свежа вода. [600ml Големи Изолирани Шише за Вода] : 10.8" x 2.8", 20.3 ОЗ (600ml).Постои преносни широк рачка за прстите да го земам лесно.На шише може да се одржи доволно вода за надворешна употреба, одржување на топло или ладно. [Функционална Шише за Вода за Спорт] : Нашата изолација шише за вода е практичен за повеќе наврати, како што се секојдневна употреба, салата, училиште, работа во канцеларија, патување, викенд патување, велосипедизам, кампување, итн. [Топло Подарок Шише за Вода] : Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода е совршен подарок за ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, денот на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените, Наставниците Ден, Ден Велигден, Свети Патрик Ден.Материјал : Leakproof храна одделение од нерѓосувачки челик SUS304, полиетиленски слама капак Димензија : 10.8" x 2.8" Голем Капацитет : 20.3 оз (600ml) Пакет, Вклучувајќи : 1 x Нерѓосувачки Челик Термички Шише Во топло лето, ние сакаме да пијат мраз вода за ослободување на топлина.Или кога ви се случува да се вежба, да ја искористам оваа шише за вода за да се задржи водата топла или ладна, и да ви помогне да ја задоволи својата жед кога ви треба.Кога времето станува ладно, тоа е добра навика да се пие топла вода во вакуум куп да се задржи здрав.Во зима, кога ќе се вратам од студот надвор, голтање топла вода во вашиот стомак ќе биде прекрасен момент.Мали Совети 1. Малолетните лица треба да ги користите за спорт шише за вода под возрасни водство. 2. Пред да го користите, исплакнете ја чашата со неутрален детергент во топла вода. 3. За да се направи се задржи-топло (задржи-ладно) ефект добро, ве молиме истурете топла вода да се загрее или мраз да precool тоа.Додавање на некои коцки мраз ќе работат подобро.ВНИМАТЕЛЕН УСЛУГА Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме слободно да ни каже.Ние ќе се обрне внимание на тоа, се најде соодветно решение и да се комуницира со вас како е можно поскоро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди