.

.

New
Стенли Класичен Вакуум Изолирани Широка Уста Шише, 1.5 qt - BPA-Free 18/8 Нерѓосувачки Челик Термос за Ладно & Топли Пијалаци – го Задржува Течноста Топла или Ладна, за перио

Стенли Класичен Вакуум Изолирани Широка Уста Шише, 1.5 qt - BPA-Free 18/8 Нерѓосувачки Челик Термос за Ладно & Топли Пијалаци

DEN 691.44

Тековен
Во продавницата

ЧУВАЈТЕ ГО на ТОПЛО ИЛИ ЛАДНО : Нашата Стенли Класичен Вакум Шише е направен со супериорен изолација што ги држи течности (супа, кафе, чај) топли или ладни пијалоци кул за период до 24 часа.Тоа е исто така се направени со BPA-free материјали, одржување на неговата содржина безбедно да се консумираат.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : На ' рѓа-доказ 18/8 нерѓосувачки челик изградба на овој изолирани термос значи дека може да работи само толку тешко како што го прават без да се влијае на неговите перформанси.Ова е идеална шише да се фрли во вашиот камион, работа перниче за патување со него.МУЛТИ-ЦЕЛ КАПАК : На Стенли термос е дизајниран со течење отпорни на капакот, па може да се стави во вашиот ранец без да се грижиш за било spills.Широк устата на термос помага со лесно се вливаат во капакот дека двојки како едно осум-унца првенство.ПОПОЛНИ ТОА ЗА ДЕНОТ : Нашата вакум шише доаѓа во повеќе големини – 1.1 qt, 1.5 qt, и 2qt така можете да го пополнете ја со вода откако ќе и биде дадена за сепак долго ќе треба тоа.На расклопна се справи го прави лесен за транспорт, со вас.Вашиот дедото е вакум шише, но подобрена.Ние ги зеде нашите класичен термос и го направи поголема и посилна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди