.

.

New
KGEZW Чај Термос Вакуум Првенство Thermoses Кригла Температура на Екранот Стаклено Шише Infuser Топлинска

KGEZW Чај Термос Вакуум Првенство Thermoses Кригла Температура на Екранот Стаклено Шише Infuser Топлинска

DEN 5997.60

Тековен
Во продавницата

Течење-доказ вакуум првенство, течење-доказ за патување првенство, лесно да се носат.Изолација првенство Изолација првенство држи топлина за долго време, може да се задржи топлината за 6 часа.Два начини да се задржи топло, да ги задржи вашите топли пијалаци топли и ладни пијалоци кул.На термос шишиња има уникатна функција, која е побезбедна и поздрава.На термос температура со high-definition LCD екран на допир може да прикажува температурата на водата веднаш.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди