.

.

New
Изолирани Патување Кафе Кригла,GRFELI, Двојно Ѕидови Вакуум Нерѓосувачки Челик Спортски Шише за Вода,Течење-Доказ со Пиење на Чаша (Сина)

Изолирани Патување Кафе Кригла,GRFELI, Двојно Ѕидови Вакуум Нерѓосувачки Челик Спортски Шише за Вода,Течење-Доказ со Пиење

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ЧУВА ТОПЛИ и ЛАДНИ : Двоен ѕид изолација одржува топла или ладна температура на содржина за долго време.Ладни течности остане ладна за 8 часа.Жешки течности остане топла за 10 часа.Идеален за вршење на широк спектар на пијалаци.Солиден И Издржливи : Храна одделение 18/8 & 304 од не ' рѓосувачки челик, од и внатре и надвор од ѕидовите.Слободни на BPA материјали, хемиски отрови или метален вкус трансфер.надворешниот пластични прскање процес, може да се подолго одржување на бојата не падне.Мулти-функција капак:Овој капак може да се користи како рачка и купот на, можете лесно да го користите, дали можете да одат на училиште, работа или на патување.Можете да го оставиме тоа во вашата торба без да се грижиш за пневматиците.БЕСКРАЈНИ POSIBILITIES - Ова не ' рѓосувачки челик шише може да се користи дома, на работа, во салата, за спорт, во вашиот автомобил, на плажа, па дури и кампување или пешачење.Типични користи вклучуваат вода, чај, кафе, газирани пијалаци, вино & пиво.дали топла или ладна – ова двапати ѕид, вакуум изолирани термос е право на придружник за вас.Тоа чува вашите пијалаци ладни, за период до 24 часа и топла до 12 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди