.

.

New
Скапоцени Моменти Woodland Бебе Момче Дигитален принт Мудрец Зелена , Quilting Ткаенина од Дворот

Скапоцени Моменти Woodland Бебе Момче Дигитален принт Мудрец Зелена , Quilting Ткаенина од Дворот

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Лиценцирано од Suki Претпријатија овој памук печатење на ткаенина е совршен за quilting облека и дома декор акценти.Бои вклучуваат бела теал портокал кафена и сива и розова и има повторување на 6. 5" помеѓу модели. 100% Памук. 45" широк.Ткаенина се продава од дворот и се сечат за да цел.На пример, цел на 1 дворот (Количина=1) е 45" x 36".Цел на 3 метри (Количина=3) е 45" x 108".Инструкции За Перење : Машина За Миење/Собори Сува Ниска.Лиценцирано од Suki Претпријатија овој памук печатење на ткаенина е совршен за quilting облека и дома декор акценти.Бои вклучуваат бела теал портокал кафена и сива и розова и има повторување на 6. 5" помеѓу модели.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди