.

.

New
Abbraccia 2 парчиња Патување Писоар Безбедност Писоар Шише за Жените, Хендикепираните

Abbraccia 2 парчиња Патување Писоар Безбедност Писоар Шише за Жените, Хендикепираните

DEN 311.76

Тековен
Во продавницата

Преносни жените и мажите Писоар.Големина : прибл. 22x7.8x12.5cm/8.58x3.04x4.88 инч.За стари, мажи или жени, кои страдаат од уринарна инконтиненција, ова писоар може да ви даде слобода да излезе за подолги периоди без непријатноста на влошки, пелени или заштитна кратко.Исто така погоден за патување патувањето, автомобил и повеќе.Материјал : пластика.Опис : - Преносни жените и мажите Писоар. - За стари, мажи или жени, кои страдаат од уринарна инконтиненција, ова писоар може да ви даде слобода да излезе за подолги периоди без непријатноста на влошки, пелени или заштитна кратко. - Исто така погоден за патување патувањето, автомобил и повеќе - Материјал : пластика - Size : прибл. 22x7.8x12.5cm/8.58x3.04x4.88 инчен - Дупка Големина : прибл. 9.5x6.5см/3.71x2.54 инчен - Боја : Сина Green Package Вклучува : 2 Парчиња Преносни Urinal Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди