.

.

New
QINWIE Мажите Кревет со Пластични Писоар Оневозможено Постарите Деца Ноќ Тенџере Писоар Писоар 1000ml

QINWIE Мажите Кревет со Пластични Писоар Оневозможено Постарите Деца Ноќ Тенџере Писоар Писоар 1000ml

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

материјал : пластика.Капацитет : 1000ml.Процес : Едно парче удар лиење.Погоден за : дома, на отворено, стари луѓе, деца.Мажи, жени, лица со намалена подвижност, итн.Ако наидат на проблеми со квалитетот, ве молиме не двоумете се да ме контактирате во било кое време!.обработка со суровини, точни и јасни calculation Application : Луѓето кои се свесни за себе-control Food степен на суровини, стабилна структура, не-токсични[За политика на враќање]Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако тоа е мојот проблем, јас ќе им даде целосна наплата.[За боја]Поради виша сила, како што е светлината на лични монитори и видео светилки, фотографии и предмети може да се суптилни бои.[за квалитет]Ако е оштетен, ве молиме контактирајте со нас за правилно отстранување на отпадот.Мали дефекти, мали дамки и мало хроматските аберации не постојат проблеми со квалитетот[за]Сите димензии се мерени рачно.Поради контури на мерење алатки и производи, грешките се неизбежни.Ве молам, разберете дека ние ќе го контролира грешка во разумни граници.Ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди