.

.

New
Пино Silvestre Длабоко Харизма, 4.2 Оз

Пино Silvestre Длабоко Харизма, 4.2 Оз

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Лансиран од страна на дизајн на куќа на Пино Silvestre.Објавен во годината на 2018. Мирис белешки : бергамот, мајчина душица, рузмарин, лаванда, црн чај, чемпрес, боб тонка, пачули, и килибар.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Пино Silvestre.Оваа машки мирис има мешавина од neroli, бергамот, алдехиди, праска, neroli, цибет и мошус белешки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди