.

.

New
Kouros Тело со Ив Сент Лорен за Мажи - 3.4 оз EDT Спреј

Kouros Тело со Ив Сент Лорен за Мажи - 3.4 оз EDT Спреј

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Еукалиптус И Темјан.Кинески Cedar И Clary Мудрец.Benzoin.Пакувањето На Производот Може Да Се Разликува.Kouros Тело беше лансиран од страна на дизајн на куќа на Ив Сент Лорен.Овој производ е мирис објект кој доаѓа во мало пакување.Се препорачува за секојдневен носат.Kouros тело тоалетната вода Спреј 3.3 Мл/ 100 Ml за Мажи со Ив Сент Лорен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди