.

.

New
Armaf Ознака Него Престиж за Мажи тоалетната вода Спреј, 3.4 Унца

Armaf Ознака Него Престиж за Мажи тоалетната вода Спреј, 3.4 Унца

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ориентален Fougere мирис за мажи.Тоа е зависност и волшебна машки мирис.Егзотични мешавина на топли зачини и благородна шумата модернизирани со еден допир на fruitiness на врвот и ќе се интензивираат од страна на моќните акценти на килибар и ванила.Пакетот димензија на производот е 4.9"L x 4.8"W x 2"Х. Armaf Ознака Него Престиж Eaud де Тоалет за мажите е зачинета мешавина на различни ароми кои culminate во современиот човек е јасно машки мирис.Црн пипер, лаванда, цимет и крв портокал збогати сетила како моќен огнена тело и средината забелешка.Освежување грејпфрут, нане и бергамот на врвот на оваа мешавина со веселиот ладење квалитет кој се задржува во текот на денот.На пачули база мешавини на цимет и лаванда во обединета арома, додека килибар, ванила и бело дрво се мешаат да се обезбеди солидна и obsidian база забелешка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди