.

.

New
iSuperb Toiletry Торба Патување Организатор Елегантен Водоотпорен Преносни Миење Салата за Бричење Торба за Мажи 10x6x4inch(Кафе)

iSuperb Toiletry Торба Патување Организатор Елегантен Водоотпорен Преносни Миење Салата за Бричење Торба за Мажи 10x6x4inch(Кафе)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : 190 D најлон, водоотпорен и лесен, силен и издржлив.Материјалот е многу мека и еластична, но сепак се чувствува доволно силна за да трае подолго време.На димензија е за 10x6x4inch(26x15x10 cm(Lx Hx W)), голема добијат простор и уредни прими стоката не се неуредна, тоа може да се свитка целосно рамен кога се празни.Две одделни голем патент прегради, голем центар zippered оддел и една страна zippered оддел со носење на рака.Патентите се мазнење, тоа е добра големина за бричење крем, жилет, четка за заби, паста за заби..сите најважен за одмор и патувања.Лесно се носат со носење на рака, совршен за патување, одмор, службено патување и отворено активност , можете да ги зачувувате нешто ви се допаѓа со овој Toiletry Торба.Во главниот патент купето, ќе може да се одржи за бричење крем, жилет, четка за заби, паста за заби..сите најважен за одмор и патувања и патент е многу мазнење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди