.

.

New
Yadaland Шиење Куки и Очите Clasps за Градници Затворачи Фиксна Фустан Замена на Патент Бакар Материјал Нема Рѓа од Повеќе Перење Одделени Торба Лесно да се Шие На Здрав 0.5

Yadaland Шиење Куки и Очите Clasps за Градници Затворачи Фиксна Фустан Замена на Патент Бакар Материјал Нема Рѓа од Повеќе

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Употреба на clasps за градници кои се потребни за кука фиксна.Исто така, за еден фустан.Добро работат со замена на патент.За шиење.Одлична за правење на градник затворачи.Исто така можете да ги користите овие за да се добие желки школки да расте назад заедно.Тие се направени од бакар материјал, која ќе не ' рѓа по повторува за перење во машина за перење.Куки и очите се исто така поделени во различни кеси.Лесен за пристап.Лесно да се шие на.Лесно да бод на градник и тие се држи добро.Тие се добро направени и здрав.Не виткајте лесно.Бојата би не падне или ' рѓа од повеќе перење циклуси.Куки и очите се исто така поделени во различни кеси.Лесен за пристап.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди