.

.

New
LQ Индустриски 20PCS Црна Брзо се Лизга Чувар Тока Webbing Крај Клип за Ранец Прилагодување на Рака

LQ Индустриски 20PCS Црна Брзо се Лизга Чувар Тока Webbing Крај Клип за Ранец Прилагодување на Рака

DEN 811.20

Тековен
Во продавницата

Материјал : Пластика.Пакување : 20 КОМПЈУТЕРИ Webbing Опашка Клип.Големина : 42mm(1.65 во)x11mm(0.43 во).Боја : Црна.Силен, многу издржлив и еколошки безбедно, може да се користи за долго време.Може да се користи за webbing со широчина од помалку од 38mm (1.5 in).Погодна за отворен кампување ранци, rucksacks, итн.Спецификација Име на Производ : Webbing Опашка Клип Материјал : Пластични Боја : Црна Димензии : 42mm(1.65 во)x11mm(0.43 во) Пакување : 20 КОМПЈУТЕРИ Webbing Опашка Клип Функција, Погоден за webbing со ширина во 38mm (1.5 in).Има добра флексибилност, цврстина и трајност.Мазен изглед со уникатен дизајн стил.Може да ви помогне да управувате со долго ранец ремени, да ви помогне да го надминете ранец ремени, лесен за употреба.Може да се користи за јаки, ремени, harnesses, тактички ранци, тактички падобран јажиња, кампување и пешачење, за итни случаи на преживување, теренски додатоци и сл.На тока е многу силен и издржлив и може да се прилагодат за различни drawstring и webbing видови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди