.

.

New
Вејд 72-01401 Камионот Корито Железнички Капи Црна Ребрести Заврши со Удел Дупки за 1994-2001 Dodge Рам 1500 2500 3500 со 8ft кревет (Сет од 2)

Вејд 72-01401 Камионот Корито Железнички Капи Црна Ребрести Заврши со Удел Дупки за 1994-2001 Dodge Рам 1500 2500 3500

DEN 2008.08

Тековен
Во продавницата

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го вашиот камиони кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Ребрести дизајн е издржлив и стилски.Лесна инсталација користење 3 M монтажа лента. 2 парче сет со ограничен доживотна гаранција.Заштитете го вашиот камиони кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Лесна инсталација е брз и останува стави користење 3 M монтажа лента.Ребрести заврши дизајн е издржлив и стилски и го опфаќа целиот кревет железница, со удел дупки.Го заштитува вашиот камион и доаѓа со ограничен доживотна гаранција против фабрички дефекти.Две (2) парче сет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди