.

.

New
Одвратно Влијание Перница Hitch Комбо Топката Планината 4 се Зголеми за 4 Капка - 12,000 lbs, се Вклопува 2 Hitch

Одвратно Влијание Перница Hitch Комбо Топката Планината 4 се Зголеми за 4 Капка - 12,000 lbs, се Вклопува 2 Hitch

DEN 8879.76

Тековен
Во продавницата

Dual cushioned прилагодливи комбо топката планината со мулти-топки 2" & 2 до 5/16".Двоен пад перница дизајн за чамец, camper, трка приколка, skid steer & HD изведувачот тип влечење приколка.Неспокојот влечење приколка.Дизајн, исто така, помага во намалување на тенденцијата на приколка во власт. 7" на Прилагодување - 4" на пораст за 4" на капка. 7 прилагодување дупки.Само перница hitch дека може да се превртува низ повеќе пад или пораст.Премиум прав обложени заврши на база рамка / заоблачено цинк позлатен топката планината.Мулти-топка 1 парче конструкција за макс сила & издржливост. 12,000 lbs влечење капацитет и 1,200 lbs јазик тежина.Работи одлично на motorhomes, rv е, пикап камиони, комбиња, спортски автомобили, cuvs и мини-комбиња.Вклучува сè што ви треба, целосно прилагодливи Одвратно влијание cushioned база рамка, мулти-топка комбо прилагодливи топката планината & 2 d-справи со топката планината иглички.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди