.

.

New
Марк Brunell Џексонвил Jaguars Huskies потпишан МАК фудбалот доказ ГРБ autographed

Марк Brunell Џексонвил Jaguars Huskies потпишан МАК фудбалот доказ ГРБ autographed

DEN 2639.76

Тековен
Во продавницата

МАРК BRUNELL ПОТПИШАН МАК ФУДБАЛОТ.ДОКАЗ ФОТО ЌЕ БИДАТ ОПФАТЕНИ СО ТОЧКА.ФУДБАЛОТ БЕШЕ ПОТПИШАН СО СРЕБРЕНА БОЈА ПЕНКАЛО.ГРБ ЌЕ БИДАТ ОПФАТЕНИ СО ТОЧКА. 100% АВТЕНТИЧНИ AUTOGRAPH.Добредојдовте на Брег до Брег колекционерски предмети Ние сме горди да се достави рака собрани, автентични, autographed спорт/славна личност сувенири да колектори целиот свет.Сите наши колекционерски предмети се лично добиени од Брег до Брег колекционерски предмети, каде што ние се стремиме да го поставите бар во обезбедување на врвен квалитет, производ и услуга. *Сертификат за Автентичност(грбот)- Секој објект доаѓа со ГРБ од Брег до Брег колекционерски предмети и Подесувате-доказ холограмот сите autographs се 100% автентично и добиени од Брег до Брег колекционерски предмети лично. *Доказ Слики - доказ фото(и) во нашата огласи покажува спортисти/славна личност потпишувањето и за нас, и ќе бидат вклучени со објектот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди