.

.

New
А-Тим Перформанси Топлина Обвивка Aluminized Sleeving за Крајна Flex Печат Лента Топлотниот Штит за Заштита Бариера 1/2 x 36 (3ft) Издржат 500 Степени F до 2000 степени F Сончева Топлина

А-Тим Перформанси Топлина Обвивка Aluminized Sleeving за Крајна Flex Печат Лента Топлотниот Штит за Заштита Бариера 1/2

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Обезбедува крајната заштита од екстремната топлина како и хемиски и масло spills, нечистотија, маснотии и патот валкано плус жица цевки.Withstands 500 степени F директни, постојана топлина, цевки заврши и 2000 степени F сончева топлина.Изградена од Висока температура ткаенина и да се постават на aluminized материјал да се одрази на топлина заврши.Свитливи за тесни кривини, трим да посакуваната должина.Вклучува 1 x-Тим Перформанси Топлина Обвивка Aluminized Sleeving за Крајна Топлотниот Штит за Заштита Бариера 1/2" x 36" (3ft).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди