.

.

New
АЦЕ Топло Ладно Рамо Заврши, Adj, Црна

АЦЕ Топло Ладно Рамо Заврши, Adj, Црна

DEN 599.76

Тековен
Во продавницата

Замрзнување на две гел инсерти за најмалку два часа, за на рамо ice pack.Микробранова гелот инсерти за 20 секунди за топлинска терапија.Лесен за употреба дизајн го опкружува вашето рамо од напред-назад.Еластичен neoprene-мешавина на материјали обезбеди contoured одговара.Прилагодливи рака обезбедува околу вашиот ribcage за удобност.Стил : Рамо Заврши На АЦЕ Бренд гарантира на своите производи да биде од највисок квалитет.Ако не сте целосно задоволни со вашиот АЦЕ Бренд, производ, може да го вратите во рок од 30 дена од купувањето, со доказ за набавка, за враќање на парите или замена, освен ако тоа не исполнува еден од ситуации подолу.Ова го правиме за да ги заштити сите наши клиенти и бидете сигурни дека ние се справи со секој ред или размена со разумна правда.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди