.

.

New
HUYUE Храна Снек Складирање Печат Алатки Office управување со Носителот Пластични Запечатување Торба Клипови Кујна Додатоци на Храна Блиску Clip (Боја : 5Pcs случаен избор)

HUYUE Храна Снек Складирање Печат Алатки Office управување со Носителот Пластични Запечатување Торба Клипови Кујна Додатоци

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : Пластика, ABS.Направени од премиум пластичен материјал, издржлив и сигурен.Тесни клип, погоден за менгеме храна торба, да ги задржи на храната свежа подолго време.Совршено погодни за организирање на трудови, приходи, итн.Компактна големина и лесен, лесен за носење.Големина : Прибл. 4*4cm Color : Random Packing : 5 Pcs/set Мултифункционален Clips NOTE1.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики,ви благодариме за разбирањето.Јас гаранција : Тој нуди 100% задоволство гаранција!Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ги споделите со нас преку e-mail.Ние ќе ви помогнеме, а потоа се реши тоа.Уживаат во шопинг, имајте пријатен ден!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди