.

.

New
Oyihfvs Симпатична Лама се Соочи со Здраво Alpaca се Соочи со Очила Виси Перење Забавува Торба, Валкана Облека Кошница Торба со Куки Торба Простор за Заштеда на енергија, ?

Oyihfvs Симпатична Лама се Соочи со Здраво Alpaca се Соочи со Очила Виси Перење Забавува Торба, Валкана Облека Кошница

DEN 1627.20

Тековен
Во продавницата

Материјал 29.5x20inch / 75x50.8 CM;.Лесен за Користење : Вклучуваат 2 нерѓосувачки челик куки и 2 ПВЦ леплива кука.Може да се држиме до плочки во бањата, спалната соба или секаде каде што сакате.Мултифункционален Складирање торба : Може слободен крпи, валкана облека или листови кој ви помага да ги зачувате подот, исто така, совршен за патување.Уникатен Дизајн : Дното патент дизајн на виси перење кошница е побрзо и полесно да се исклучи валкани крпи или облека треба да се исчистат.Идеален Подарок : Многу факултативна убавина модели, Идеален подарок за семејство, пријатели, татко, мајка или себе си. (Со цел да се зголеми цврстина, се држи за кука за на ѕид за 25 часа пред виси на објектот).Виси Перење Забавува Торба, Валкана Облека Кошница Торба со Куки Торба Простор за Заштеда на енергија, Лесно да го Инсталирате, За Бања, Спална соба, Складирање, Зад Вратите 1. Материјал 29.5x20inch / 75x50.8 CM; Тесни и добро пораби, Издржливи. 2. Лесен за инсталација : 2 Челик куки и 2 ПВЦ леплива кука, Лесно да се држиме спалната соба, бањата или секаде каде што треба. 3. Погоден за чување видови на пешкири, облека, bedclothes и други дребулии, исто така, совршен за патување.4. Дното патент дизајн може да побрзо и полесно да се исклучи валкани крпи или облека треба да се исчистат.5. Со цел да се зголеми цврстина, ве молиме да се држи за кука за на ѕид за 24 часа пред да виси на објектот.Висока технологија на печатење : Термички трансфер не-токсични мастила за печатење технологија го прави дизајни повеќе убави, живописни и нема да исчезнат, носат-отпорни, долг живот време да го користите.За нашиот бренд Oyihfvs Oyihfvs се стреми да го продаде на повеќето модерен и новина производи; Стотици стил варијации сте сигурни да се најде фаворит!Со 11 години на исклучителна производна искуство, сите наши производи се направени од добар материјал.Ние исто така нудиме слободни прилагодување, ве молиме да ги купите овој објект и ни e-mail.Ние сме секогаш тука да ви помогне ако ви треба било каква помош.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди