.

.

New
Kingrol 3 Ниво Порцелански Торта Стојат, Нивоа на Издржување на Мирување, Печива Служат Фах Послужавник за Чај Партија, Свадба, Роденден, Кафе Бар Додатоци

Kingrol 3 Ниво Порцелански Торта Стојат, Нивоа на Издржување на Мирување, Печива Служат Фах Послужавник за Чај Партија,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Храна Одделение Материјал Направен од премиум порцелан со класична бела завршница, олово-слободните и не-токсични, може да се користи за да се акцент и дополнуваат вашиот садови, serveware и прибор.Безвременски Партија Оркестарот - Кој тиква во облик на дизајн во класичен бел, на нивоа стојат го подобрува било традиционално или модерно маса амбиент.Лесно Собранието групи расклопување и гнездо за компактен складирање.Се меша лесно, со вашата лична колекција на serveware.Cascading ефект го прави совршен приказ на самото место за разни деликатеси и закуски.Оваа торта стојат ви овозможува лесно да ги прикажете вашиот колачи, cupcakes и домашни добрите со убаво едноставен стил.Kingrol 3-Ниво Порцелански Cupcake Застане е стилски начин да се прикаже вкусни печива.Одликувајќи се со модерен дизајн, светли бели изградба подобрува секој стил или боја на табела постелнина, dinnerware додатоци, или на маса settings.Плус, домот боја и контраст на вашиот свежа, енергична храна за да ги направи поп.На дијаметри за секоја од 3 рамна површина лента на врвот се 10.25", 8" и 6" од дното кон врвот.Нивниот уникатен ниво се прикаже полици се совршени за да се прикажат сите типови на hors doeuvres, суши, cupcakes, десерти, мезе или било кој друг мал објект да се прикаже на екранот.Може да се користи на ништо од вечера со пријателите или семејството, да попладне чај, како и лица средини како свадби и родендени.Од грижеа настани и тематските партии да пекари и кафулиња, на овој приказ е сигурен да ве примами вашите гости да ги тестираат вашите прекрасни confectionaries.Димензии.Целокупната 10.25"L x 10.25"W x 15.25"HTop ниво е 6"L x 6"W x 0.87"HMedium ниво е 8"L x 8"W x 1.18"HBottom ниво е 10.75"L x 10.75"W x 1.25"Х.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди