.

.

New
2022 Нови Tripod 65 инчни Лесни Патување Tripod се Залагаме за iPad Телефон iPhone Камера со dslr фото Торба и Bluetooth Selfie (65 инчи)

2022 Нови Tripod 65 инчни Лесни Патување Tripod се Залагаме за iPad Телефон iPhone Камера со dslr фото Торба и Bluetooth

DEN 719.76

Тековен
Во продавницата

1.MACTREM 2022 НОВИ TRIPOD : Најдобри Лесни Патување Tripod Издржи, Може да Се Прилагоди Слободно Меѓу 17.7 - 65 во(Лесни Tripod Ограничување на Висината), Алуминиум Материјал Тежи Само 1,3 lb/589g, со Торба. 2.Телефон Ipad Tripod : Компатибилни i Pad Телефон i Phone Camera dslr фото и Повеќето Видео Камери, Дигитални Камери, Уште Камери, Go Pro Уреди, паметен Телефон Адаптери и Домет. 3.Три-Начин Пан/Навалување Прилагодување : да ги Исполнуваат Сите Агли на Снимање, што ќе Ви овозможи Подобро да го Фати одличен Шут, Работата е, исто Така, Многу Едноставно, рачката на Менувачот е Многу Мазна, со Хоризонтална Меур. 4. Флексибилни и Стабилна Tripod : Направен Најдобар Квалитет, Не Само што Го Одржува Стабилноста на Tripod, Тоа Може да Се Прилагоди Нагоре до 65 инчи и Брз Флип Заклучување Може Лесно да се Прилагоди На Висината на Tripod.Максималното Оптоварување е 6.6 Фунти/3 KG. 5.Обезбедување на квалитет и По-Продажбата на Услугата : MACTREM се фокусира на R&D и продажбата на tripods, ставајќи корисничко искуство прв и обезбедување на 24 месеци по-продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат во секое време.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди