.

.

New
Questech Гео Flatback Бања Агол Туш Полица, Ѕид Монтирани Нога Одмор, 5 Инчи, Полирани Бели

Questech Гео Flatback Бања Агол Туш Полица, Ѕид Монтирани Нога Одмор, 5 Инчи, Полирани Бели

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

✅ ИНСТРУКЦИИ за ИНСТАЛАЦИЈА : Скролувајте надолу за да ги видиш чекор-по-чекор инструкции за да се обезбеди сигурна инсталација со вашиот плочка ѕид; види нашата инсталација видео за повеќе детали на нашата докажана процес.Произведено во САД. ✅ ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашите полици употреба лесен не вежба инсталација метод за апликација на било која постоечка мазен камен и керамички плочки површината. ✅ ЛЕПАК НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Компатибилен со Devcon 5 Минути Гел Епоксидна (се препорачува) или споредливи изградба одделение епоксидна.Види инструкции за инсталација на пакетот за листа на препорачани лепила. ✅ ДРЖИ ДО 50 ФУНТИ : се Чека за 24 часа за епоксидна да се постави пред додавање која било тежина на полица. ✅ НУЛА И ДАМКА ОТПОРНИ : П-Печат технологија е направен за влажни средини обезбедување на нула и ' рѓа отпорна површина која ја штити против дамки. ✅ ДОСТАПНИ ВО ПОВЕЌЕ КОНФИГУРАЦИИ И ЗАВРШУВА : Агол полица, сапун јадење, лебдејќи полица, подложка за нозе и туш caddy туш производ организаторот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди