.

.

New
Туш Caddy Кошница Полица со Куки за Бесење на Сунѓерот и Крпи додатоци,Без Дупчење Traceless Лепило Бања Складирање Организатор Rustproof Храна Складирање ѕид Кошница, 2 Слој д

Туш Caddy Кошница Полица со Куки за Бесење на Сунѓерот и Крпи додатоци,Без Дупчење Traceless Лепило Бања Складирање Организатор

DEN 791.52

Тековен
Во продавницата

2 слој бања caddy може да ви помогне да ги зачувате вашите дневни потреби многу добро.Совршен за Бањи, Кујни, Тоалети, Прав соби и Перална.Двојно прачки на дното може да суви крпи побрзо да се избегне мириси и бактерии, и шест отстранлив куки може да се одржи повеќе предмети.Отворете дното дизајн може да се исцеди и да се направи предмети сува брзо,Guardrails може да се спречи предмети од паѓање,Матирано работ не е лесно да се повредат раце.Магијата traceless лепило направи полица здрав,лесно да се инсталира и место на објекти за долго време нема да падне, не 'рѓосувачки челик и АБС материјал не е лесно да' рѓа повеќе издржливи.Пакетот вклучува : 2 слој Туш Caddies x1 Подвижен Куки x6 Лепила x6 Прирачник за Корисникот x1. Димензии:15.4"L x 5.9"W x 16.9 во"H(ЗАБЕЛЕШКА : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 12 часа).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди