.

.

New
Visentor Алуминиум Агол Туш Caddy Бања Полица со Куки, Туш Кошница Организатор, Без Дупчење Traceless Лепило за Складирање Рек Rustproof Монтира на Ѕид за Бања, Тоалет - 2 Пакување, С

Visentor Алуминиум Агол Туш Caddy Бања Полица со Куки, Туш Кошница Организатор, Без Дупчење Traceless Лепило за Складирање

DEN 599.76

Тековен
Во продавницата

Visentor агол туш caddy може да им даде на вашиот туш повеќе простор & начин полесно да ги чисти сега!!Таа е направена од алуминиум материјал, кој изгледа многу убава и нема да рѓа дури и се користи во бањата за долго време.Тоа е лесно да го инсталирате, можете да завршите со тоа по неколку минути без алатки.И тоа не е само погодна за бањи, но исто така и за тоалети, кујни и спални соби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди